Vydejte se na Kypr

Adabeach na severním Kypru

Máte v plánu navštívit Kypr, ale chcete svou dovolenou prožít na té méně obvyklé – severní, turecké straně? Pokud tomu tak skutečně je, zřejmě přemýšlíte také o tom, kde zde složíte hlavu. V následujícím článku vám doporučíme překrásný hotel Ada Beach.

Poloha hotelu a doprava

Tento hotel je spíše menšího, rodinného typu a nalézá se na severním pobřeží Kypru, přibližně 4 kilometry západně od přístavního města Girne (více známé pod řeckým názvem Kyrenia). Nenachází se tak přímo v městské zástavbě, takže je spíše klidnějšího rázu, kde snadno načerpáte energii. Pokud však budete chtít do Kyrenie vyrazit za zábavou či nákupy, dostanete se sem velice snadno, pomocí autobusů, které tu pravidelně jezdí. Vzdálenost hotelu od mezinárodního letiště v Nikósii je přibližně 40 kilometrů – transfer vám tedy nezabere více, než přijatelnou hodinku.

Aba Beach disponuje vlastní písečnou pláží, takže moře budete mít prakticky na dosah ruky. Plážový servis, včetně ručníků je tu samozřejmostí. Pokud však příliš mořské vodě neholdujete, vykoupat se budete moci i ve venkovním bazénu.

V hotelu se nacházejí převážně dvojlůžkové pokoje, které jsou standardně zařízené. Najdete zde též minibar, satelitní televizi či klimatizaci. Je možné vybrat si pokoj s klasickou manželskou postelí anebo se dvěma samostatnými lůžky. Samozřejmě je možnost domluvit si i přistýlku. Některé z pokojů mají výhled na Středozemní moře a samozřejmě i balkón, takže si můžete užívat příjemné večerní posezení za zvuků šplouchajícího moře.

Adabeach je prostě zážitek se vším všudy

Adabeach je prostě zážitek se vším všudy

Vířivka na pokoji či královská postel

Pokud jste zarytí romantici anebo sem vyrážíte na svatební cestu či oslavit jiné životní jubileum, můžete si zařídit pobyt v luxusním apartmánu. Ten disponuje luxusním zařízením a samozřejmě i výhledem na moře. Relaxovat potom můžete ve vlastní Jacuzze či si nechat zdát o něčem hezkém v královské manželské posteli.

Komfort a služby ubytování

V hotelu se nachází samozřejmě recepce, kde vám rádi poskytnou jakékoliv informace 24 hodin denně. Je také možné pronajmout si bezpečnostní trezor pro své cennosti či doklady. Pokud vám dojdou valuty, nemusíte zoufat – hotel disponuje též vlastní směnárnou. Celá budova je pokryta bezplatným wi-fi signálem, takže máte spojení s domovem zaručené. Vydovádíte se zde i po sportovní stránce – zahrát si můžete např. stolní tenis či si zasportovat ve fitness centru. Úlevu vám potom poskytnou v místní masérně.

Stravovat se tu můžete jak formou snídaně, tak polopenzí. Při večeřích je pak v některé dny možnost ochutnat typické místní pokrmy či si zatancovat u živé hudby, která je zajištěna u bohatých organizovaných společenských večerů.


Adabeach na severním Kypru
5 (100%), hlasů: 1
Tajné nabídky zájezdů na Kypr
Dovolená na Kypru