Vydejte se na Kypr

First minute

Stejně jako celá řada ostatních turistických středisek, i Kypr je velmi vyhlášeným a oblíbeným místem pro zajímavou dovolenou. V tomto ohledu je možné vyrazit jak v září, tak i v říjnu nebo listopadu. I v těchto termínech totiž na turisty čeká dobré počasí. To nejlepší je zde samozřejmě v létě, kdy teploty dosahují až 37 stupňů.

Jaké jsou ceny first minute

A pokud nechcete platit standardní ceníkové ceny, je ideální vyhledávat nabídky označené jako Kypr first minute. Ta jsou totiž velmi dobrou možností, jak při návštěvě této země ušetřit. A to skutečně velmi výrazným způsobem.

Kypr oslík

Kypr oslík

First minute letecky

Charakteristiky, jaké mají Kypr fist minute nabídky, jsou jasné. Cílem samozřejmě je nabídnout lepší cenu zájezdu u těch termínů, které jsou daleko od data odjezdu. Je to z toho důvodu, aby tak mohla být plně naplněna kapacita jak letadla, tak samozřejmě hotelu.

Ceny First minute

A díky tomu, že mohou ceny klesnout až o tisíce, je Kypr fist minute skvělou volbou, jak si tuto destinaci užít se slevou. A sleva se týká pouze ceny jako takové, takže v cílové destinaci můžete očekávat stejné služby, jako kdybyste svůj zájezd koupili za běžné ceny.

A co last minute?

Na druhou stranu Kypr last minute je ideální hlavně pro toho, komu nevadí rozhodnout se na poslední chvíli, sbalit si svá zavazadla, a samozřejmě vyrazit. A cestou k tomu je vybrat si zajímavé destinace a termíny, a poté jenom hlídat to, až dojde ke snižování cen. Samozřejmě pokud je daný termín plně obsazen, last minute nabídka se již neobjeví. Většinou se ale objevují, a to velmi často.

Kdy jsou nabídky first minute

Náměstička na Kypru mají své kouzlo

Náměstička na Kypru mají své kouzlo

A díky tomu, že je Kypr možné navštívit doslova po celý rok, se tak s těmito nabídkami lze setkat doslova kdykoliv. A pokud se vám bude zdát nabízená cena velmi dobrá, je třeba kupovat co nejrychleji. Rozhodně totiž o ní může mít zájem i celá řada jiných cestovatelů, kteří si také myslí, že právě jim neunikne. A bohužel nikdo neví, kolik míst konkrétně CK nabídne. Pokud nevyužijete nabídek first minute na Kypr můžete v zimním období zvolit last minute na Kanárské ostrovy.


First minute
5 (100%), hlasů: 1
Tajné nabídky zájezdů na Kypr
Dovolená na Kypru