Vydejte se na Kypr

Kypr Coral Bay

Coral Bay či v češtině letovisko Korálová zátoka nabízí díky poloze v západním Kypru krásné západy slunce nad mořem. Poloha je patrná z mapy Kyprujedná se o zátoku proslavenou svou písečnou pláží a klidným (díky poloze v zátoce) mořem.

Dovolená Coral Bay

Ceny zájezdů do letoviska Coral Bay nejsou vyšší než do jakéhokoliv jiného letoviska na Kypru a to ani v nabídkách last minute. My bychom raději volili ubytování v oblasti Korálové zátoky než-li v 10 kilometrů větším a rušnějším městě Paphos. Město Paphos je s Korálovou zátokou spojeno pobřežní silnicí a není problém se tedy libovolně přesouvat pomocí linkových autobusů. Podrobnosti připravujeme.

Recenze pláží

Při pročítání serveru Tripadvisor.com, kde píší recenze lidé, kteří se z dovolené v Korálové zátoce právě vrátili jsou patrné drobné rozdíly. Především ceny lehátek jedni uvádějí 2,5 Euro a druzí 9 Euro.

Recenze Coral beach

I zátoky v okolí Coral Bay mají co nabídnout

I zátoky v okolí Coral Bay mají co nabídnout

Důvodem je sezónnost! Ceny za služby se mění v závislosti na měsíci v roce. Pláže jsou zde v červenci a srpnu na prasknutí a je lépe zátoku navštívit pokud možno spíše v ranních či podvečerních hodinách. Coral Bay je rozhodně častěji doporučována než-li Turecká část Kypru.

Průměrné teploty v Korálové zátoce

Maximální denní teploty jsou v této části Kypru kolem 34°C – jedná se ovšem o 1 – 3 dny v srpnu. Většinu léta je zde příjemných 30°C a k večeru teploty klesají k osvěžujícím 21°C. Mezi měsícem červnem a měsícem zářím je zde výskyt dešťů velmi vzácný.

Dlouhodobá předpověď počasí

leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec
Teplota vzduchu [°C] 12 13 13 15 20 22 25 27 24 22 17 13
Průměrná teplota moře [°C] 16 17 18 19 22 23 24 25 25 25 22 18

Počasí Coral Bay

[forecast location=“Paphos, Cyprus“ caption=“Následující týden“ measurement=’C‘ todaylabel=“Dnes“ datelabel=“date(‚m/d/Y‘)“ highlow=’%%high%%°/%%low%%°‘ numdays=“7″ iconset=“Incredible“ cache=“true“ width=“100%“]

Mapa Coral Bay


Kypr Coral Bay
5 (100%), hlasů: 1
Tajné nabídky zájezdů na Kypr
Dovolená na Kypru