Vydejte se na Kypr

Kypr letenky

Už jste se rozhodli, že Kypr je to pravé ořechové pro Vás? Tak to Vám gratuluji a v hloubi srdce věřím, že určitě nebudete zklamáni!

Proč letecky?

Rozhodně nejpohodlnější (někdy i nejlevnější) formou dopravy v dnešní době je letecká přeprava. Nestrávíte hodiny v nepohodlné poloze na ještě nepohodlnější sedačce autobusu vedle podivně zapáchajícího obtloustlého muže, ani nebudete muset vyrážet na vysněnou dovolenou o den či dva dříve.

Letecky na Kypr

S klidem nasednete do letadla, kde se uvelebíte v mohutné sedačce, užijete si servis palubního personálu a za pět a půl hodiny vysednete na letišti v cílové destinaci, odkud vás do hotelu odveze například taxík.

Letiště na Kypru patří k těm moderním

Letiště na Kypru patří k těm moderním

Ceny letenky

V dnešní době organizovaných zájezdů máte většinou letenku v ceně, tudíž vás díky velkému odběru cestovní kanceláře vyjde levněji, než kdybyste ji pořizovali sami pro sebe. Pokud patříte mezi dobrodružnější povahy a chcete vyrazit na Kypr na vlastní pěst, využijte některé z nabídek leteckých společností.

Nákup letenky

Ceny se rozhodně bát nemusíte, na internetových vyhledávačích se pohybují okolo 2500 Kč u nízkonákladové společnosti, za nadstandardní podmínky si samozřejmě připlatíte, to již záleží na vašem osobním vkusu. Možností ubytování je zde více než mnoho, proto se nemusíte bát vyrazit kdykoliv budete mít chuť, obzvlášť době internetu, přes který si vyberete i zabookujete hotel a druhý den si již můžete užívat sluníčka, přestože u nás je sychravý podzim.

Mezinárodní letiště v Nikosii na Kypru

Na Kypru se nachází 4 mezinárodní letiště, ovšem využívaná jsou pouze tři. Letiště v Nikósii leží v Attilově linii, kde je pod správnou OSN a není tedy využíváno pro civilní lety.

Největším letištěm je tedy Larnaca na jižní části ostrova, kudy se přepraví nejvíce pasažérů. Západní oblasti obsluhuje letiště v Paphosu a do severního Kypru se dostanete přes letiště Ercan ležící v blízkosti Nikósie.


Kypr letenky
5 (100%), hlasů: 1
Tajné nabídky zájezdů na Kypr
Dovolená na Kypru