Vydejte se na Kypr

Odlety z Brna a Ostravy

Odlety z Brna a Ostravy na Kypr jsou velmi žádané především díky malému výběru destinací kam lze z těchto měst odletět na dovolenou. Charterovou společností, která tyto linky v hlavní letní sezóně provozuje je obvykle Travel Service. Jaká je nabídka odletů z Brna nebo Ostravy na dovolenou?

Nutno podotknout, že z kapacitních důvodů často dochází při odletech na Kypr z těchto měst k mezipřistání. Často tak letadlo vzlétné z Ostravy a před letem se ještě zastaví pro část cestujících v Brně či naopak. Dobu letu to prodlouží přibližně o jednu hodinu. Podobný postup často následuje i při příletech zpět do České republiky.

Odlety z Brna na Kypr

Letecké zájezdy od českých CK s odletem z Brna začínají na 10.350 Kč za týdenní pobyt se snídaní v tříhvězdičkovém hotelu. Oblast je obvykle jako levnější v rámci Severního Kypru. Velká nabídka existuje také na poli zájezdů s polopenzí, které jsou ovšem o dva tisíce dražší. Za All Inclusive zájezd zaplatíte už téměř 15.000 Kč. Vyjímkou jsou samozřejmě super last minute zájezdy, kdy je cena často i poloviční, avšak jejich výskyt je zcela minimální.

Odlety z Ostravy na Kypr

Aktuálně nejlevnější zájezd na Severní Kypr s odletem z Ostravy vychází na 9.990 Kč. Jedná se tedy o levnější variantu než při odletech z Brna, to je ovšem dílem spíše náhody neboť je zde nyní nižší poptávka, ta se v rámci roku různě mění. Nelze tedy napsat, že je Ostrava či Brno na dovolenou levnější. Zájezdy s polopenzí či All Inclusive stoupají přibližně o 2 tisíce Kč.

Odlety z Brna a Ostravy na Kypr


Odlety z Brna a Ostravy
5 (100%), hlasů: 2
Tajné nabídky zájezdů na Kypr
Dovolená na Kypru